Boys 9

All matches

Final positions

1. Turf City FC 2. Galaxy 18. BTR Lions (AKTL) 19. GFA Japan
Click on each group to see its fixtures

A

Team P W D L GD PTS
Turf City FC 6 600 15-0 18
Bina Taruna Jakarta 6 411 13-8 13
ANZA 6 312 6-5 10
FC YueYe 6 303 8-10 9
GFA Japan 6 204 3-9 6
BTR Lions (AKTL) 6 105 3-8 3
JSSL CL 1 6 105 1-9 3

B

Team P W D L GD PTS
JSSL Elite 8 6 510 21-1 16
NFDP Akademi Tunas Petaling Perdana 6 501 18-2 15
Royal Selangor Club 6 321 6-5 11
Figo Football Academy 6 303 7-8 9
St Michael 6 123 2-8 5
AC Milan Academy Singapore 6 114 2-13 4
Shoot Football Academy SG 6 006 1-20 0

C

Team P W D L GD PTS
Galaxy 5 500 27-1 15
Asiop Apacinti 5 311 6-5 10
SSCA 5 311 5-4 10
ANZA 2 5 113 5-15 4
JSSL Elite 7s 5 023 3-8 2
SCC 5 014 4-17 1

D

Team P W D L GD PTS
LFA 5 311 18-5 10
Tai Tam Tigers 5 311 8-3 10
Euro Soccer Academy 5 302 10-4 9
Asia Pacific Soccer Schools 5 221 7-7 8
Bangkok Soccer School Thailand 5 203 6-13 6
Chelsea FC Soccer School Singapore 5 005 3-20 0

CL

Team P W D L GD PTS
LFA 2 6 501 20-3 15
JSSL Wilshere 6 501 14-3 15
JSSL Walcott 6 402 13-5 12
JSSL UWC 6 312 14-7 10
JSSL NeXt Gen 7 6 213 10-12 7
JSSL Cech 6 105 1-19 3
JSSL Ramsey 6 006 0-23 0

Cup

Cup  
Asia Pacific Soccer Schools (D/IV)
338 2-0
LFA 2 (CL/I)
  
Turf City FC (A/I)
339 4-0
Asia Pacific Soccer Schools (Winner 338)
  
Asiop Apacinti (C/II)
340 4-0
Royal Selangor Club (B/III)
  
LFA (D/I)
341 7-1
ANZA 2 (C/IV)
  
NFDP Akademi Tunas Petaling Perdana (B/II)
342 1-0
ANZA (A/III)
  
JSSL Elite 8 (B/I)
343 3-1
FC YueYe (A/IV)
  
Tai Tam Tigers (D/II)
344 1-0
SSCA (C/III)
  
Galaxy (C/I)
345 4-0
Figo Football Academy (B/IV)
  
Bina Taruna Jakarta (A/II)
346 6-1
Euro Soccer Academy (D/III)
  
Turf City FC (Winner 339)
347 4-1
Asiop Apacinti (Winner 340)
  
LFA (Winner 341)
348 1-2
NFDP Akademi Tunas Petaling Perdana (Winner 342)
  
JSSL Elite 8 (Winner 343)
349 2-0
Tai Tam Tigers (Winner 344)
  
Galaxy (Winner 345)
350 5-2
Bina Taruna Jakarta (Winner 346)
  
Turf City FC (Winner 347)
351 4-1
NFDP Akademi Tunas Petaling Perdana (Winner 348)
  
JSSL Elite 8 (Winner 349)
352 0-1
Galaxy (Winner 350)
  
Turf City FC (Winner 351)
353 1-0
Galaxy (Winner 352)

Plate

Plate  
JSSL Wilshere (CL/II)
355 0-1
JSSL CL 1 (A/VII)
  
AC Milan Academy Singapore (B/VI)
356 1-2
JSSL Elite 7s (C/V)
  
JSSL NeXt Gen 7 (CL/V)
357 0-2
Shoot Football Academy SG (B/VII)
  
GFA Japan (A/V)
358 5-0
JSSL Ramsey (CL/VII)
  
JSSL Walcott (CL/III)
359 1-0
Chelsea FC Soccer School Singapore (D/VI)
  
JSSL Cech (CL/VI)
360 0-11
BTR Lions (AKTL) (A/VI)
  
JSSL UWC (CL/IV)
361 0-1
SCC (C/VI)
  
St Michael (B/V)
362 0-2
Bangkok Soccer School Thailand (D/V)
  
JSSL CL 1 (Winner 355)
363 2-0
JSSL Elite 7s (Winner 356)
  
Shoot Football Academy SG (Winner 357)
364 0-3
GFA Japan (Winner 358)
  
JSSL Walcott (Winner 359)
365 0-3
BTR Lions (AKTL) (Winner 360)
  
SCC (Winner 361)
366 1-4
Bangkok Soccer School Thailand (Winner 362)
  
JSSL CL 1 (Winner 363)
367 0-3
GFA Japan (Winner 364)
  
BTR Lions (AKTL) (Winner 365)
368 3-0
Bangkok Soccer School Thailand (Winner 366)
  
GFA Japan (Winner 367)
369 0-2
BTR Lions (AKTL) (Winner 368)